cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Villaggio Costa Blu

Popis:
rozlehlý komplex je umístěn v blízkosti pláže, je tvořen hotelovou a apartmánovou částí, hotelové pokoje jsou ve dvoupatrové budově, apartmány (A4) ve třípatrové budově, mobilhomy (M4 Zefiro, M5/6 Marin) v piniovém lesíku. Villaggio je vhodné především pro rodiny s dětmi. Parkování v areálu. Centrum cca 1,5 km, pláž cca 120 m.

Ubytování:
apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, fén (pouze M4, M5/6), TV, klimatizace (za příplatek), trezor (pouze A4), veranda se zahradním nábytkem (pouze M4, M5/6).
A4: (max. 4 osoby) studio (jedna místnost) se čtyřmi lůžky (může být i rozkládací lůžko nebo patrové lůžko, některé apartmány mají dvojlůžko v podkroví), kuchyňský kout, balkon.
M4 ZEFIRO: (max. 4 osoby) ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem.
M5 MARIN: (max. 5 osob) ložnice s dvojlůžkem, malá ložnice s jedním lůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem.

Vybavení a služby:
recepce, bar, restaurace, pizzerie, bocce, stolní tenis, plážový volejbal, fotbalové hřiště, dětský koutek. Klubová karta, kterou je nutno při příjezdu zaplatit, zahrnuje: bazén s lehátky (cca 19/5-29/9), tenisový kurt, animační programy a miniclub (16/6-15/9, v italštině).


Ceník

Ceník naleznete zde: ceník Villaggio Costa Blu.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Hotel Costa Blu*** 8 181 Kč 120 m HB ne ne ne ano
Villaggio Borgo Degli Ulivi 4 590 Kč 300 m BS ne ne ne ano
Villaggio Costa Blu 4 590 Kč 120 m BS ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account