cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Residence Esmeraldo

Poloha:
residence Esmeraldo se nachází v regionu Kalábrie v oblasti Capo Vaticano cca 350m od pláže. Residenci a hotel Grotticelle obklopuje nádherná středomořská vegetace, nachází se přímo u jedné z nejkrásnějších pláží v oblasti Capo Vaticano – pláž Grotticelle cca 9 km od města Tropea, které nabízí večerni zábavu a centrum plné obchodů a restaurací. Pláž je z bílého písku, se skalnatymi útesy, soukromá pláž s plážovým servisem je vzdálena cca 350m.

Vybavenost a služby:
bar s TV, restaurace (možnost zakoupení polopenze či plné penze), bazén pro děti, bazén, tenisové kurty, bar a pizzerie na pláži, ping-pong, animace. Na pláži lodičky, vodní šlapadla, windsurf.

Ubytování:
Apartmán Mono pro 3 osoby: obývací místnost s manželskou postelí a 1 lůžkem, kuchyňský kout, koupelna/WC, balkon nebo terasa.
Apartmán Bilo pro 4 osoby: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, pokoj s manželksou postelí, koupelna/WC, balkon nebo terasa.
Apartmán Trilo pro 5 osob: obývací místnost s kuchyňským koutem, pokoj s manželskou postelí a 1 lůžkem, pokoj s manželskou postelí, koupelna/WC, balkon nebo terasa.

Náš názor:
Residence je známá pro její pozici a tropickými rostilinami a udržované prostředí plné fíkovníků a citronovníků, ideální pro klienty, kteří mají rádi večerní procházky po pláži. Pláž je z bílého písku, se skalnatými útesy, soukromá pláž s plážovým servisem, lodičky, vodní šlapadla, windsurf.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Hotel Borgo di Riaci**** 4 445 Kč 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Eden*** 3 895 Kč 40 m HB ne ne ne ne
Hotel Marinella*** 3 245 Kč 200 m HB ne ne ne ano
Residence Esmeraldo - 350 m BS ne ne ne ne
Villaggio Eden 4 790 Kč 40 m BS ne ne ne ne
Rezidence Luzia 4 990 Kč 1500 m BS ne ne ne ano
Rezidence Santa Maria 6 090 Kč 0 m BS ne ne ne ne
Rezidence Sciaron 6 390 Kč 400 m BS ne ne ne ne
Villaggio Agrumeto - 250 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account