cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Malebná rýžová políčka, městečka s uměleckými dílnami, krásné tanečnice, chrámové slavnosti, desetitisíce hinduistických chrámů, azurové moře, bílé pláže, sopky, okouzlující a milí lidé – ano, to je Bali, nejznámější ostrov Indonésie plný legend, starobylých zvyků, které se uchovaly až do současnosti.

Bali je jedním z nejkrásnějších a nejvštěvovanějších ostrovů Indonesie. Jedná se o nejzápadnější ostrov souostrový Malé Sundy. Leží mezi Jávou a ostrovem Lombok. Svou rozlohou je Bali ostrov malý a jeho délka nepřesahuje 150 km. Vnitrozemí ostrova je hornaté, tvořené dvěma sopečnými krátery - posvátným Gunung Agung a Batur se stejnojmenným jezerem.

Pro svůj klid bývá často označován jako "Ostrov Bohů". Pyšní se nádhernými písečnými plážemi a divoce rozeklaným pobřežím, pralesy, vodopády a historickými monumety. Bali je ostrověm úmění tance, hudby, sochařství a dalších uměleckých řemesel.

Bali - to jsou tradiční indonéské vesničky, nekonečná rýžová pole, tropický prales a vulkány.

Bali nabízí celou řadu nádherných památek, především chrámů a svatyní, jako je například mořský chrám Tana Lot - jehož svatyně stojí na skále, která je kolem dokola obklopena vodou a hlídána před špatnými silami a vetřelci jedovatými mořskými hady. Dále jeskynní chrám Goa Gajah, chrám mrtvých Pura Dalem. S místními průvodci můžete vystoupit na sopečný vulkán Gunung Agung či Batur a po té se příjemně zrelaxovat v přírodních lázních jezera Batur.
Bali je také známým cílem potápěčů z celého světa, kteří sem přijíždí obdivovat úžasný podmořský svět kolálových útesů, exotické ryby, želvy, delfíny a ryby Mola Mola.

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Bali - ostrov Bohů - 0 m ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account