cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Thajsko nabízí relaxaci na nádherných plážích, ale i řadu přírodních krás a historických památek, které můžete objevovat. Thajsko je ideální volbou pro ty kdo chtějí odpočívat na nádherných plážích i ty, kteří rádi cestují a poznávají. 

Thajsko, jehož oficiální název je Thajské království, se nachází ve střední části poloostrova Západní Indie a zasahuje též na Malajský poloostrov. Omýváno je vodami Čínského a Andamanského moře. Severní část je hornatá a naleznete zde řadu národních parků. Oblíbeným cílem turistů je Zlatý trojúhelník, Chiang Mai a Chiang Rai. Ve středním Thajsku si nenechte ujít návštěvu Kanchanaburi, Ayutthaya a Bangkoku. Mezi nejkrásnější místa v jižním Thajsku patří Phi Phi, Krabi, Koh Samui a spousta dalších míst. Thajsko můžete navštěvovat znova a znova a stále budete mít co objevovat.

Tvar Thajska na mapě připomíná hlavu slona, jehož chobot tvoří výběžek Malajského poloostrova. Jelikož se v severojižním směru rozprostírá mezi 16 stupni zeměpisné šířky, je v této zemi nejvíce klimatických pásem s nejrůznějšími typy podnebí v celé jihovýchodní Asii. Hlavní město Bangkok je středem země. Nejlepší podmínky k návštěvě jsou pro nás Evropany v nejstudenějším, zimním, období, tj. od listopadu do února, kdy jsou teploty kolem 30 stupňů Celsia. Od června do října trvá období dešťů – monzunů. Najdou se ale i místa, která jsou vhodná k návštěvě v létě, např. Koh Samui. Od března do května trvá období veder – thajské léto. Panuje horké klima, vysoké teploty kolem 40 stupňů Celsia ve spojení se značnou vlhkostí vzduchu.

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Putování po Bangkoku s odpočinkem na pláži - 0 m ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account