cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


 
Neum je jediným přímořským letoviskem Bosny a Hercegoviny. Leží na pobřeží Jadranu a přetíná chorvatské území mezi Splitem a Dubrovníkem.
V posledních letech začal Neum směle konkurovat chorvatským letoviskům, a to nejen cenami. V nabídce ubytování a služeb jej najdete na horní příčce žebříčku. Neum patří k místům u Jadranu s nejvyšším počtem slunečných dní za rok. Oblázkové pláže, opalovací mola a strmá skaliska omývá průzračně čisté moře. Na nově zbudované promenádě můžete pozorovat nádherné západy slunce. Restaurace zvou k ochutnávání bosenských specialit a čerstvých mořských plodů. Nechybí ani zábava pro mladší ročníky - diskotéky. Příznivci tradiční kultury jistě uvítají koncerty živé hudby. Milovníci přírody mohou obdivovat panenskou přírodu. Za hranicemi města se zvedají zalesněné kopce a vysoké hory. Z přírodních památek navštivte ornitologickou rezervaci Hutovo Blato, vodopády Kravica nebo chorvatská Bacinská jezera.
Oblázkové pláže pod hotelovými komplexy jsou centrem zábavy. Můžete si zde pronajmout vodní skútr, zajezdit si na nafukovacím banánu, vodních lyžích či se projet na šlapadle.
Na opačné straně zálivu jsou pláže, odkud je krásný pohled na město, a o kterých turisté často netuší. Oblíbí si je i příznivci potápění a šnorchlování. Díky své poloze je Neum ideálním výchozím místem k výletům do Bosny a Hercegoviny i do sousedního Chorvatska. Mezi oblíbené výlety patří Dubrovník, Mostar, poutní město Medugorje nebo poloostrov Pelješac. V přístavu kotví výletní lodě s nabídkou celodenních plaveb do delty řeky Neretvy nebo podél pobřeží Neumského zálivu.

nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Hotel Sunce**** - 0 m HB ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account