cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Saint Francois Longchamp / Valmorel Přejít k nabídce ubytování

skimapa

Délka tras: 160km
Sjezdovek: 0

LYŽAŘSKÉ TERÉNY

Počet sjezdových tratí:
22 + 38 + 17 + 8 = 85

běžecké tratě: 0 km

snowpark: 2


PŘEPRAVNÍ ZAŘÍZENÍ

počet kabin, sedaček a vleků:
3 + 14 + 29 = 46

celková hodinová kapacita:
50321 osob


Středisko Saint Francois Longchamp / Valmorel vás okoulí svou přívětivou atmosférou, krásnou přírodou a pitoreskní tradiční architekturou. O St Francois Longchamp zase platí pořekadlo "co je malé, to je pěkné". Propojením obou středisek v roce 1983 vznikla rozsáhlá lyžařská oblast se sjezdovkami všech náročností.
Rozlehlá a pestrá lyžařská oblast, spíše menší klidná střediska s přátelskou atmosférou, vhodná pro rodiny s dětmi a sportovní lyžaře, rozmanité a široké sjezdovky.
Valmorel a St François Longchamp spojuje lyžařská oblast Le Grand Domaine, která se právem řadí k nejoblíbenějším ve francouzských Alpách. Nabízí 160 km pěkných, většinou širokých sjezdovek. Pokročilé lyžaře vyveze sedačková lanovka La Lauzière až do nadmořské výšky 2550 m, odkud mohou sjíždět po nejvýše položené sjezdovce s převýšením 629 m, nebo volným terénem s prašanem. Milovníkům slunce se zalíbí červená nebo černá sjezdovka u vleku Gollet nebo u sedačky Mottet, z jejichž vrcholů se potěší výhledem na Mont Blanc. Nad Valmorelem je umístěn snowpark s U-rampou a boardercrossem. Neopominutelný freeride od La Lauzière ke stanici Madeleine je určen především pro zkušené snowboardisty.

nabídka ubytování cena od od sjezdovky strava relax bus letadlo pes
Priv. apartmány St. Francois Longchamp 5 590 Kč 300 m BS ano ne ano ne
Residence Balcons du Soleil 5 690 Kč 400 m BS ano ne ano ne
Residence Hameau de Saint Francois 5 790 Kč 0 m BS ano ne ano ne
kontakt facebook aacount google plus account