cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Ski Funtazie Academy

Dopřejte dětem kvalitní výuku lyžování pod dohledem skutečných odborníků a sami sobě nerušené zimní radovánky.
Uděláme z dětí lyžařské profíky!

Jedete do Itálie na hory s dětmi a rádi byste jim poskytli opravdu kvalitní výuku lyžování? Bojíte se je svěřit do rukou instruktorů, se kterými se nedomluví česky? Se Ski Funtazie Academy se bát nemusíte. Tento dětský program zajistí vašim ratolestem každodenní výuku lyžování od česky mluvících instruktorů s bohatými zkušenostmi.

Aktuálně funguje Ski Funtazie Academy ve vybraných ubytovacích kapacitách v těchto lyžařských střediscích a obdobích:
Aprica - od 06.02. do 26.02. a od 05.03. do 19.03. (pouze u sedmidenních pobytů)

Na co se mohou děti těšit?

5x týdně výuka lyžování
Každý den společné obědy dětí s lyžařským instruktorem

Ski Funtazie Klub

Vydáváte se na zimní dovolenou s vašimi ratolestmi? Vyberte si z našich zájezdů se Ski Funtazie klubem, dětským animačním programem v českém jazyce spojeném s výukou lyžování kvalifikovanými českými instruktory. Dopřejte dětem zábavu i rozvoj lyžařských dovedností a sami sobě zasloužený odpočinek.

Program Ski Funtazie klubu: zábava a výuka lyžování pro děti

Na co se mohou vaše ratolesti v rámci Ski Funtazie klubu těšit?


5x týdně výuka lyžování s česky mluvícími kvalifikovanými instruktory (pondělí až pátek cca od 10.00 do 12.00 a od 13.30 do 15.30 hod.)
6x týdně podvečerní a večerní zábavný program (neděle až pátek, resp. pondělí až sobota ve středisku Folgaria / Lavarone v hotelu Martinella, ve středisku Tarvisio v hotelu Il Cervo a ve středisku Val di Fiemme v Hotelu San Valier)
6x týdně společná večeře dětí bez rodičů (neděle až pátek, resp. pondělí až sobota ve středisku Folgaria / Lavarone v hotelu Martinella, ve středisku Tarvisio v hotelu Il Cervo a ve středisku Val di Fiemme v Hotelu San Valier; neplatí ve středisku Folgaria / Lavarone v Residenci Serrada a ve středisku Pejo v Residenci Domina)

V jakých termínech bude program Ski Funtazie klubu probíhat?
Program Ski Funtazie klubu bude probíhat v týdenních cyklech, v obdobích uvedených v tabulce (viz výše), v závislosti na konkrétním naplnění jednotlivých termínů.
Jakými podmínkami se řídí Ski Funtazie klub?
Ski Funtazie klub je určen pro samostatné děti ve věku od 5 do 12 let.
Děti jsou rozřazeny do dvou skupin dle lyžařské výkonnosti:
začátečníci – umí na lyžích chodit, jet rovně a zastavit;
pokročilí – umí jezdit oblouky a nečiní jim problém sjet červenou sjezdovku.
Při objednání zájezdu je na smlouvu o zájezdu nutné uvést, zda pro vaše dítě máte zájem o program Ski Funtazie klubu, uvést jeho datum narození a informaci, do jaké výkonnostní kategorie (viz výše) má být dítě zařazeno.
Minimální počet účastníků na každou „lyžařskou výkonnostní skupinu“ jsou 4 děti. V případě nenaplnění minimálního počtu dětí, budou klienti nejdéle 10 dní před započetím daného pobytového týdne o této skutečnosti informováni. Pokud není program Ski Funtazie klubu realizován z důvodu nenaplnění minimálního počtu dětí, není toto důvodem k odstoupení klienta od smlouvy o zájezdu bez uhrazení stornopoplatků.
Program na každý den bude uveden na informační tabuli nebo v informační knize v dané ubytovací kapacitě.
Ke každému programu (včetně výuky lyžování) musí být před jeho zahájením dítě předáno odpovědnou dospělou osobou a po jeho skončení odpovědnou dospělou osobou vyzvednuto.
Program Ski Funtazie klubu je doplňkovou službou, která se poskytuje zdarma a nijak se nedoplácí. Je k dispozici všem klientům s dětmi od 5 do 12 let, kteří se k programu při objednání zájezdu přihlásí.

01_tabulka_Ski_funtazie.jpg
kontakt facebook aacount google plus account