cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Ski funtazie klub016_RALF_BRUNEL_092_small.jpg

Vyberte si ze zimní nabídky lyžařských pobytů s dětským klubem Ski funtazie a Ski funtazie Academy s animačním programem v českém jazyce. Zatímco se Vaše děti budou učit lyžovat a hrát si s kamarády, vy si budete moci nerušeně užívat alpské sjezdovky, relaxovat nebo vychutnávat skvělou gastronomii. Připravili jsme pro vás nabídku hotelů s výborným rodinným zázemím a skvělými podmínkami pro zábavu vašich dětí i Váš nerušený odpočinek. Užijte si bezstarostnou alpskou dovolenou!

Rezervujte si zájezd a získejte tyto výhody:
Unikátní garanci sněhu
Děti zdarma u vybraných hotelů
Zálohu pouze 990 Kč při rezervaci do 30.09.

Ski funtazie klub je dětský animační program v českém jazyce, jehož stěžejní myšlenkou je spojení zábavy dětí s odpočinkem jejich rodičů.

Jaký je program Ski funtazie klubu?- 5x týdně výuka lyžování s česky mluvícími kvalifikovanými instruktory (pondělí až pátek cca od 10.00 do 12.00 a od 13.30 do 15.30 hod.)
- 6x týdně podvečerní a večerní zábavný program (neděle až pátek, resp. pondělí až sobota ve středisku Folgaria / Lavarone v hotelu Martinella, ve středisku Tarvisio v hotelu Il Cervo a ve středisku Val di Fiemme v Hotelu San Valier)
- 6x týdně společná večeře dětí bez rodičů (neděle až pátek, resp. pondělí až sobota ve středisku Folgaria / Lavarone v hotelu Martinella, ve středisku Tarvisio v hotelu Il Cervo a ve středisku Val di Fiemme v Hotelu San Valier; neplatí ve středisku Folgaria / Lavarone v Residenci Serrada a ve středisku Pejo v Residenci Domina)

Kdo se může zúčastnit Ski funtazie klubu?
každé dítě, které je samostatné a dosáhlo minimální věkové hranice 5 let a je mu maximálně 12 let

Jaké jsou kategorie lyžařské zdatnosti dětí?
Ski Funtazie klub je určen pro samostatné děti ve věku od 5 do 12 let.
Děti jsou rozřazeny do dvou skupin dle lyžařské výkonnosti:
začátečníci – umí na lyžích chodit, jet rovně a zastavit;
pokročilí – umí jezdit oblouky a nečiní jim problém sjet červenou sjezdovku.

upřesnění:

Při objednání zájezdu je na smlouvu o zájezdu nutné uvést, zda pro vaše dítě máte zájem o program Ski Funtazie klubu, uvést jeho datum narození a informaci, do jaké výkonnostní kategorie (viz výše) má být dítě zařazeno.
Minimální počet účastníků na každou „lyžařskou výkonnostní skupinu“ jsou 4 děti. V případě nenaplnění minimálního počtu dětí, budou klienti nejdéle 10 dní před započetím daného pobytového týdne o této skutečnosti informováni. Pokud není program Ski Funtazie klubu realizován z důvodu nenaplnění minimálního počtu dětí, není toto důvodem k odstoupení klienta od smlouvy o zájezdu bez uhrazení stornopoplatků.
Program na každý den bude uveden na informační tabuli nebo v informační knize v dané ubytovací kapacitě.
Ke každému programu (včetně výuky lyžování) musí být před jeho zahájením dítě předáno odpovědnou dospělou osobou a po jeho skončení odpovědnou dospělou osobou vyzvednuto.
Program Ski Funtazie klubu je doplňkovou službou, která se poskytuje zdarma a nijak se nedoplácí. Je k dispozici všem klientům s dětmi od 5 do 12 let, kteří se k programu při objednání zájezdu přihlásí.

SKI Funtazie Academy
Jedete do Itálie na hory s dětmi a rádi byste jim poskytli opravdu kvalitní výuku lyžování? Bojíte se je svěřit do rukou instruktorů, se kterými se nedomluví česky? Se Ski Funtazie Academy se bát nemusíte. Tento dětský program zajistí vašim ratolestem každodenní výuku lyžování od česky mluvících instruktorů s bohatými zkušenostmi.

Ski Funtazie Academy zajišťuje kvalitní výuku lyžování pro děti v Alpách od kvalifikovaných česky mluvících instruktorů s bohatými zkušenostmi. V letošní zimní sezóně můžete Ski Funtazie Academy využít v italských střediscích Aprica a Folgaria / Lavarone.

Na co se mohou děti těšit?

- 5x týdně výuka lyžování
- Každý den společné obědy dětí s lyžařským instruktorem

kontakt facebook aacount google plus account