cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Hotel Almberg***

Popis:
hotel se nachází v centru obce Philippsreut v Bavorském lese, obklopen lesy a loukami v nadmořské výšce 1.040 m, nabízí tak nádherné výhledy.

Vybavenost a služby:

recepce s lobby, úschovna zavazadel, společenská místnost/ TV místnost, snídaňová místnost/restaurace s barem, terasa, parkování. Nekuřácké zařízení.

Ubytování:

Pokoje disponují sprchou/ WC, fénem, balkonem/ terasou, topením, posezením, rádiem, SAT-TV.
DZ:
dvoulůžkové pokoje (pro 2+1 dítě): dvoulůžko + přistýlka (většinou gauč na spaní), cca 28 m2
EZ:
jednolůžkové pokoje, cca 28 m2
FZ:
rodinné pokoje (1- pokojové pro 2 dosp. + 2 děti) s dvoulůžkem a 2 přistýlkami (většinou patrová postel), cca 28 m2.

Stravování:
All inclusive light -
bohatá snídaně formou bufetu, v poledne lehké polední občerstvení jako například obědová polévka (13,00 hod.), večer 4chodové menu nebo formou bufetu. Nápoje: voda a nealkoholické nápoje (od 13,00 do 20,00 hodin), pivo a domácí víno k večeři (18,00-20,00 hodin) ze samoobslužné nápojové stanice. Strava začíná v příjezdový den večeří a končí v odjezdový den snídaní.

Více v ceně:

Využití wellness se saunou a krytým bazénem (otevírací doba dle vývěsky v hotelu: 14,00-19,00 hod.)
Wi-Fi ve veřejných prostorách
Parkování (dle dostupnosti – za normálních okolností bez problémů).

Slevy:
V případě 2 plně platících osob: děti do 5,9 let: 100 %; 6 - 11,9 let: 50 % sleva, od 12 let 10 % sleva z ceny ubytování.
Ubytování pro 2+3 děti na vyžádání

Příplatky:

Na místě se hradí povinný poplatek: pobytová taxa: cca 1,60 €/ osoba a den; cca 0,80 € dítě / den (6-15 let)
Domácí mazlíčci na vyžádání a za poplatek: 10 €/ den
Možnost vypůjčení županu za poplatek 5 €/ jednorázový poplatek
masáže

Info:

Pobyt a čerpání služeb začíná v příjezdový den večeří a končí v odjezdový den snídaní.
Nástupní dny: čtvrtek – pobyty na 3 a 7 nocí a neděle – pobyty na 4 a 7 nocí.
Kreditní karty nejsou akceptovány pouze EC karty
Check in: od 15,00 hod. / Check out: do 10,00 hod.
Změny časů vyhrazeny.

Termíny a cenyTipy na výlety:

Oblast Dreiländereck – Bavorský les, která zahrnuje obce Grainet, Haidmühle, Hinterschmiding, Jandelsbrunn, Neureichenau a Philippsreut je jako stvořená pro všechny milovníky turisticky a panenské krajiny s čistým vzduchem. Krásy tohoto regionu můžete obdivovat na 600 vyznačených stezkách. K horkým novinkám patří stezka „Goldsteig", která se line napříč tímto rekreačním územím.

Pro milovníky výšek:
přímo okolí hotelu nabízí krásné výhledy: přímo v místě pobytu 1.139 metrů vysoká hora Almberg, další krásné vyhlídky jsou u kostela ve Wollabergu (cca 25 km od hotelu) a na 1.167 metrů vysokém Haidlbergu (cca 9 km od hotelu), na jehož vrcholu trůní pětatřicetimetrová vyhlídková věž.

Pro opravdové milovníky výšek je výzvou „Stezka v korunách stromů“ (cca 19 km od hotelu), kde se můžete procházet ve výšce 8 až 25 metrů nad zemí lesem a nedotčenou přírodou a kochat se jedinečnou perspektivou. Celkovou délkou 1300 metrů se Stezka v korunách stromů v Bavorském národním parku řadí mezi nejdelší stezky v korunách stromů na světě. Pro návštěvníky s dobrodružnou povahou jsou zde přichystány zážitkové zastávky, kde je možné si vyzkoušet lanové prvky, kymácející se lávky, visuté hrazdy či kladiny. Zažijte nekonečnou lesní divočinu v Národním parku Bavorský les z úplně nové perspektivy.

Pro milovníky turistiky: turistika v obci Philippsreut a okolí
Okružní trasa Schwarzenthal a turistická trasa okolo Almbergu , turistika k jezeru Plöckensteiner See aneb k Plešnému jezero / ČR (výchozí bod Dreisessel - parkoviště), Evropská dálková trasa E6 (část této trasy – 163 km vede přes Bavorský les, vede od obce Waldmünchen přes Furth im Wald – Kaitersberg – Arber – Bayerisch Eisenstein – Falkenstein – Národní park Bayerischer Wald – Rachel – Lusen – Philippsreut - Haidmühle až k Dreisessel) , tematické trasy ("od kaple ke kapli" v regionu Haidel – brožura s popsanými trasami k dostání v turistických informacích), trasa Via Nova Pilgerweg Teilstück Mauth - Philippsreut - Bucina CZ, přeshraniční turistika…
Sportovně naladěným turistům jsou k dispozici trasy „Nordic-Walking-Trails“.

Nejoblíbeněji trasy: přeshraniční cyklotrasa Nationalpark-Radweg, trasa Donau-Wald-Radweg, další trasy v oblasti Ostbayern, případně se nechte „provést“ - organizované cyklovýlety. Tipy pro rodinnou cykloturistiku - děti milují jízdu na kole, hlavně když jsou trasy bezpečné, snadno sjízdné a mimo to plné zážitků. Nechte se inspirovat vhodnými trasami pro váš pohodový výlet.
 
Pro milovníky koupání: přírodní koupání a rybníky v okolí obce Philippsreut (20-50 km), koupaliště v okruhu 40 km: zážitkové koupaliště Bärenwelle,  rodinné koupaliště Perlesreut, zážitkový bazén v Schönbergu, Karoli-koupaliště s krytým bazénem a wellness - Waldkirchen

Nakonec nemůžeme opomenout krásy Národního parku Bavorský les, jehož součástí je také okolí Almbergu, kam můžete podnikat výlety, jezdit na kole, děti se zde mohou vyřádit a v neposlední řadě můžete obdivovat krásnou přírodu. Najdete zde kromě zmíněné Stezky v korunách stromů, oblast volných zvířat, muzeum přírodních zážitků, velké lesní hřiště se stanovišti a přírodní naučnou stezkou, dům divočiny a divoký camp u Falkensteinu, zážitkové trasy

Národní pak Bavorský les pro děti to je velké lesní hřiště se stanovišti a přírodní naučnou stezkou (Spiegelau), kouzelný les s lesními strašidly (Waldkirchen), zážitkové hřiště Koboldswelten u čertovy skály (Schönberg u Teufelsfelsen), zážitkové „kroko“ hřiště s přírodním jezerem ke koupání (Neuschönau), „bodenlos“ hřiště ve Waldkirchenu s obří skluzavkou, vyhlídkovými místy, dómem, kouzelným kobercem, zahradní okružní trasou a dalšími atrakcemi – bude jistě příjemným cílem, medvědí zážitkový svět v BÄREAL - lázeňský a zážitkový park (Grafenau) s částí pro rodiny s dětmi - dětské hřiště, zábavnou částí věnovanou více přírodě – hřiště s možností lezení a návštěvou jeskyně – obří medvědí tlamy, další část je věnována smyslům a vodním hrátkám, najdete zde ale také fitness část s moderní částí pro skateboarding, fotbalové hřiště, odpočinkovou část, minigolf, šachy…a v neposlední řadě také koupaliště…

 


Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Hotel Almberg*** - 0 m AI ne ne ne ano
Hotel Bergland Hof 2 960 Kč 2700 m AI ano ne ne ne
Hotel Ferien vom Ich 2 900 Kč 13800 m ano ne ne ne
Hotel Rösslwirt 930 Kč 4500 m ano ne ne ne
Hotel am Pfahl*** - 0 m AI ne ne ne ano
Hotel Arber*** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Klosterhof*** - 0 m AI ne ne ne ne
Panorama Hotel Schwarzeck 1 010 Kč 6900 m ano ne ne ne
Panorama Hotel Schwarzeck - apartmány 1 160 Kč 2700 m ano ne ne ne
Prázdninový areál Schwarzeck - 0 m HB ne ne ne ne
Predigstuhl Resort**** - 0 m AI ne ne ne ano
Sporthotel Ahornhof***+ - 0 m AI ne ne ne ano
Sporthotel Sonnenwald*** - 0 m AI ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account