cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Rodinný hotel Wolkensteinbär***+

Popis:
Hotel Wolkensteinbär se nachází na klidném místě uprostřed Vysokých Taur. Hotel je ideálním místem pro strávení rodinné dovolené. Centrum Bramberg cca 500 m, lanovka Smaragbahn cca 650 m, centrum Mittersill cca 11 km.

Vybavenost a služby:
Hotel je tvořen hlavní a vedlejší budovou - obě budovy jsou propojeny chodbou. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (08.00.-22.00 hod.), hotelový trezor, výtah, společenská místnost, wellness, připojení na internet (Wlan / Wifi), restaurace, bar (08.00.-23.00 hod.), prádelna, parkoviště (dle dostupnosti). Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

Stravování:
All inclusive -
snídaně formou bufetu, oběd formou bufetu / obědový balíček, večeře formou bufetu, odpolední občerstvení, nápoje k hlavním jídlům.
V  období od 8.12.2022-15.4.2023: V rámci stravování all inclusive mohou hosté každý den obědvat v lyžařské chatě „Wolkenstein“ v nadmořské výšce 2019 m.
Speciální diety je nutné předem ověřit.


Sport a zábava:
Zdarma
: fitness (od 16 let), stolní tenis, sauna, odpočinková místnost, Spa (od 16 let) - finská sauna, dětská herna, dětské animace,
Za poplatek: masáže, billiard

Aktivity pro rodiny s dětmi: Horský zážitek: Lanovka Smaragdbahn vás vyveze  k horské stanici, odtud je to asi 15 minut k lyžařské chatě „Wolkenstein“, kde můžete strávit příjemný večer na chatě včetně večeře a sáňkovat zpět do údolí 
Bruslení: Vlastní kluziště se nachází přímo u TKC Wolkensteinbär.
I ve večerních hodinách s reflektory. Brusle dostanete v hotelu.


Ubytování:
Familiensuite Wildkogel
- cca 35 m2, pro 4-6 osob, hlavní budova, dětský pokoj (2x patrová postel), ložnice, trezor, varná konvice, připojení na internet, radio, SAT-Tv koupelna, WC, fén, balkon nebo terasa.
Familiensuite Habachtal - cca 30 m2, pro 2-4 osoby, hlavní budova, jedná se o dva propojené pokoje, trezor, varná konvice, připojení na interenet, SAT-Tv, radio, koupelna / WC, balkon.
Familiensuite Wolkenstein - cca 40 m2, pro 4-6 osob, hlavní nebo vedlejší budova, jedná se o 2 propojené pokoje (2x dvoulůžko + patrová postel), trezor, varná konvice, připojení na interenet, SAT-Tv, radio, koupelna / WC, balkon
Dvoulůžkový pokoj - cca 18 m2, pro 2-3 osoby, hlavní budova / vedlejší budova,  dvoulůžko, přistýlka, trezor, varná konvice, připojení na interenet, SAT-Tv, radio, koupelna / WC. Některé pokoje s balkonem.
Rodinný pokoj - cca 25 m2, pro 2-5 osob, dvoulůžko, 2x patrová postel, trezor, varná konvice, připojení na interenet, SAT-Tv, radio, koupelna / WC. Některé pokoje s balkonem.

Na místě se hradí pobytová taxa 1,60€ / osoba od 14 let / noc
*Ceny na vyžádání

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od sjezdovky strava relax bus letadlo pes
Active Hotel Wildkogel 2 300 Kč 6500 m AI ano ne ne ne
Dům Moosen (NEK) - 3000 m BS ne ne ne ne
Gästehaus B - Home bei Unterbrunn 1 800 Kč 350 m HB ano ne ne ne
Gasthof Batzinger 2 260 Kč 2500 m ano ne ne ne
Gasthof Venedigerblick*** - 2000 m HB ne ne ne ne
Rodinný hotel Wolkensteinbär***+ - 650 m AI ne ne ne ne
Landhaus Rohregger 1 950 Kč 850 m HB ano ne ne ne
Wildkogel Resort - 0 m BS ne ne ne ne

Země


Booking.com

Interhome - rekreační vily, domy a apartmány

GO-parking - bezpečné parkování na letišti Praha

Click Claim
kontakt facebook aacount google plus account