cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


skimapa

Délka tras: 143km
Sjezdovek: 0


LYŽAŘSKÉ TERÉNY

Délka sjezdových tratí:
8 + 55 + 80 = 143 km


Zugspitzarena
Oblast tyrolské Zugspitzareny zahrnuje 7 obcí (Bichlbach, Lermoos, Ehrwald, Berwang, Biberwier, Heiterwang a Laehn) a 6 samostatných lyžařských středisek (Marienberg, Bibervier, Ehrwald, Lermoos, Berwang, Zugspitzplatt), které se rozkládají pod vrcholem Zugspitze. Areály jsou vzájemně propojeny pouze skibusy.
Pro vyznavače bílé stopy na 110 km upravovaných běžkařských tratí protínajících téměř všechny části Tiroler Zugspitz Areny a další desítky kilometrů pak též v okolí olympijského Garmisch - Partenkirchenu.
Pro nelyžaře celých 300 km upravených zimních turistických cest, několik sáňkařských drah, ledních ploch na bruslení, jízdy na saních s koňským spřežením či wellness vyžití.
Sjezdovky v Zugspitzareně nejsou nijak náročné. Převládají modré a červené sjezdovky. Díky vysoké nadmořské výšce se zde dá lyžovat až do května.
Údolí je protkáno běžeckými trasami, které jsou obklopeny panoramatem horských velikánů s Zugspitze (2 964 m) nad Ehrwaldem, Sonnenspitze (2 412 m) nad Biberwierem a Grubigsteinem (2 255 m) nad Lermoosem.
Raritou této oblasti je výjezd kabinovou lanovkou Tiroler Zugspitzbahn z Obermoosu přímo na Zugspitze s převýšením přes 1 700 m. Úchvatné pohledy, které při tomto výjezdu zažijete se dají srovnat snad jen s panoramatickým rozhledem přímo z Zugspitze.

Skipas:
- skipas Tiroler Zugspitz Arena – platí pro Skigebiete Ehrwald, Lermoos, Berwang, Bichlbach, Biberwier, Heiterwang, ohne Zugspitze

vzdálenost střediska -  Praha: 500 km,  Brno: 640 km


nabídka ubytování cena od od sjezdovky strava relax bus letadlo pes
Apartmány Alpenrose & Bellevue & Egghof 8 500 Kč 10 m BS ano ne ano ne
Apartmány Wirtler - 250 m BS ne ne ne ano
Dům Am Mühlbach - 0 m BS ne ne ne ano
Dům Mott - 0 m BS ne ne ne ne
Gasthof Pension Posthansl 1 000 Kč 4000 m HB ano ne ano ne
Hotel MC Tirol*** - 100 m HB ne ne ne ano
Landhotel Thanellerhof 7 700 Kč 10 m HB ano ne ano ne
Residence Haus Goldeck 18 800 Kč 400 m BS ano ne ano ne

Země


Booking.com

Interhome - rekreační vily, domy a apartmány

GO-parking - bezpečné parkování na letišti Praha

Click Claim
kontakt facebook aacount google plus account