cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


skimapa

Délka tras: 0km
Sjezdovek: 0


Semmering, pohoří Rax a Schneeberg, rakouské Alpy
Zimní středisko Semmering má bezkonkurenční výhodu výborné dostupnosti z ČR. Z Brna jste zde za chviličku, Semmering je vzdálený pouze 231 km!
Ve středisku Semmering se pravidelně pořádají závody světového poháru na místních dokonalých FIS-sjezdovkách, což potvrzuje kvalitu sjezdových tratí a moderních vleků. Semmering má 17 nových plně automatizovaných sněhových děl, díky kterým je garance sněhu stoprocentní. Perfektně upravené denní i noční lyžování na červených, modrých i černých sjezdovkách nadchne zkušené lyžaře, carvingové nadšence, snowboardisty i začátečníky a rodiny s dětmi.
V oblasti Semmering je 6 sjezdovek s nočním lyžováním, které jsou otevřené denně! Semmering má tedy z celkových 14 km sjezdovek 13 km osvětlených! Moderní Semmering nepostrádá ani  osvětlenou free ride arénu! Semmering je i pro nelyžaře: Sáňkařská dráha pro mladé i starší zimní nadšence je 3,5 km dlouhá a v noci osvětlená. Svými fantastickými tunely s magickými efekty přináší zábavnou sportovní alternativu. Tato světová novinka se ukazuje v celé své kráse především ve večerních hodinách, kdy vyniknou všechny světelné efekty.
Při vaší zimní dovolené ve středisku Semmering nezapomeňte navštívit 30 m vysokou vyhlídkovou věž na Hirschenkogelu, kde se za dobrého počasí můžete pokochat panoramatickým výhledem na Alpy - oblast Semmering-Rax-Schneeberg. Semmering láká také širokou paletou možností odpočinku na pohostinných horských boudách.

nabídka ubytování cena od od sjezdovky strava relax bus letadlo pes
Grand Hotel Panhans**** - 500 m BB ne ne ne ne
Hotel Haus Semmering - 1000 m HB ne ne ne ne
JUFA Semmering - 2000 m HB ne ne ne ne
Sport Hotel Semmering *** - 150 m BS ne ne ne ano

Země


Booking.com

Interhome - rekreační vily, domy a apartmány

GO-parking - bezpečné parkování na letišti Praha

Click Claim
kontakt facebook aacount google plus account