cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Predigtstuhl Resort***

Poloha:
Hotelový areál Predigtstuhl Resort je opravdovým rájem pro rodiny s dětmi. Nachází se na velmi pěkném místě cca 800 m od centra obce St. Englmar. Nejbližší vlek Predigtstuhl se nachází v Sankt Englmaru, v 500 m vzdálené části Markbuchen (cca 1,1 km autem a zahrnuje více vleků – mimo jiné dvojvlek o délce 1100 m a vlek Herzerllift o délce 700 m). Lyžařská oblast Kapellenberg cca 1,5 km, Grün/Maibrunn cca 4,8 km a lyžařská oblast Pröller Skidreieck cca 5 km od hotelu.

Vybavenost:

Recepce, restaurace, bar „Halifax American Diner“*, rodinný svět „Family World“ vnitřní hrací hala (cca 1300 m2) se „skluzavkovým rájem“, velkou lezeckou věží, trampolínou, motokárovou dráhou s el. auty*, hračkami…, „Soccer“ centrum, vodní svět s wellness na celkové ploše o velikosti cca 1500 m2: krytý bazén, vodopád, protiproud, dětský bazének, saunová část s finskou saunou a bio sanáriem, fitness. Hlídání dětí po-pá denně 5 hodin (pro děti 3-11 let).


Ubytování:

1- pokojový apartmán (cca 33 m2): komfortně vybavené apartmány s koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, telefonem, Sat-TV, kuchyňskou linkou s lednicí, posezením a balkonem nebo terasou (max. 2 dosp.+2 děti)
2- pokojový apartmán
(cca 53 m2): stejné vybavení, navíc s oddělenou ložnicí s dvoulůžkem a kombinovaná obývací místnost se skříňovým dvoulůžkem a gaučem na spaní nebo patrovou postelí (max. 2 dosp.+3 děti). 


Info:

Zahrnuté služby:

-         snídaně formou bufetu od 8,00-10,00 hodin

-         polední občerstvení jako obědová polévka a salát od 12,00-13,00 hodin

-         večeře formou bufetu (tematické bufety několikrát týdně)

-         nealkoholické nápoje ze samoobslužné nápojové stanice od 10,00-22,00 hodin

-         alkoholické nápoje jako sudové víno a pivo od 12,00-22,00 hod. v restauraci pro dospělé (1. patro)

-         denně vstup do hrací haly „Family World“

-         denně vstup do vodního světa

-         denně vstup do FIFA certifikované haly na Soccer (denně 1 hodina)

-         denně vstup do wellness s finskou saunou, bio – saunou, fitness

-         dětské animace (pondělí-pátek denně 5 hodin pro děti od 3-11 let)

-         parkovací místa dle dostupnosti

-         minigolf, boccia, dětské hřiště a hřiště na plážový volejbal (dle dostupnosti a počasí)
láhev na pití pro každé dítě zdarma


Slevy:

V případě 2 plně platících osob až 3 děti do 14 let zdarma, od 15 let 20% sleva


Za poplatek:

Na místě se hradí pobytová taxa cca 1,60 €/ osoba/ den, děti 6-16 let cca 1,20 €/ den

Nepovinné příplatky:
Domácí mazlíčci povoleni za poplatek cca 10 € / den (nutno nahlásit předem).
Lední hokej,
Flipper, Kicker, motokárová dráha s elektrickými auty a dětský kolotoč (na mince), stejně tak jako kosmetické úpravy a masáže.

Check in od 15 hodin, check out do 10 hodin.


Zimní info:

Hory Predigtstuhl a Pröller nabízí ideální podmínky pro všechny milovníky hor.

Pro nelyžaře:

- možnost zimní turistiky (v okolí St. Englmaru je dostatek upravených turistických tras cca 50 km, a kromě toho hotel nabízí každý týden organizovaný program, který je z části za poplatek).

- zážitková turistika „Stezka v korunách stromů“ Wald – Weg – Gipfel (cca 3 km od hotelu)

- další aktivity: sáňkování, bruslení, metaná. Za návštěvu stojí také zoologická zahrada „skleněná“ vesnička Glasdorf a blízko položená města jako Pasov, Řezno.

Pro běžkaře:
St. Englmar je rájem pro běžkaře s 60 km klasických stop (s možností osvětlení), 10 km tratí pro skating a nechybí ani běžkařské školy (nejbližší tratě cca 400 m od hotelu)


Pro lyžaře a snowboardisty:
v okolí se nachází 12 vleků na 12 sjezdovkách o délce až 2,5 km, z toho 4 vleky s nočním osvětlením, lyžařské školy pro malé i velké. Info k oblasti: http://www.skilifte-st-englmar.de/pistenplan/

Lyžařská oblast Predigtstuhl: "Predigtstuhl Arena" (vlek Doppellift Predigtstuhl I o délce 1100 m: osvětlení, umělé zasněžování, 400 m FUN-park pro lyžaře a snowboardisty), vlek Predigtstuhl II „Herzerllift“ o délce 700 m, vlek Markbuchen I (300 m), vlek Markuchen II (400 m). Info: http://www.skilift-predigtstuhl.de/
Lyžařská oblast Pröller: 6 km sjezdovek z toho 2,7 km s osvětlením a se zasněžovacím systémem: vlek Doppellift Klinglbach (1200 m), vlek Hinterwies (700 m), vlek Nordhang (1 400 m), vlek Hochpröller (450 m), FUN-Park pro freeridery a snowboardisty a v neposlední řadě 200 m dlouhá sáňkovací dráha.

Lyžařská oblast St. Englmar: vlek Kapellenberg (300 m): pro malé i velké s umělým zasněžováním a osvětlením. Info: http://www.skilift-kapellenberg.de/ a sáňkovací vlek Kurpark (150 m): umělé zasněžování a osvětlení.

Lyžařská oblast Grün/ Maibrunn: dvojvlek Grün (750 m): umělé zasněžování, osvětlení, přírodní U rampa pro snowboardisty (malá) a FUN-park. Info: http://www.skilifte-gruen-maibrunn.de/


Další vzdálenější (40 km), ale zato největší lyžařská oblast Bavorského lesa, je Grosser Arber/ Velký Javor s 15 km sjezdovek, dětským světem ArbBär s 4 cvičnými koberci a lyžařským kolotočem, měřeným úsekem, rodinným Cross-Funparkem, osvětlením na 3 sjezdovkách, s 5 gastro zařízeními a bezbariérovým přístupem. Blíže (cca 25 km) pak můžeme doporučit ještě skiareál Bodenmais.

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od sjezdovky strava relax bus letadlo pes
Hotel Am Pfahl*** - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Arber*** - 12000 m AI ne ne ne ano
Hotel Sonnenhotel*** - 6000 m AI ne ne ne ano
Predigtstuhl Resort*** - 1100 m AI ne ne ne ano
Sporthotel Sonnenwald - 300 m AI ne ne ne ano
Vier Jahreszeiten Waldkirchen***+ - 7500 m HB ne ne ne ano
Waldwinkelhotels Waldspitze & Arberblick*** - 0 m HB ne ne ne ano
kontakt facebook aacount google plus account