cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Vážení přátelé,

chápeme, že současná nejistá doba příliš nevybízí k tomu, abyste "něco" plánovali, natož pak zimní dovolenou! Novou situaci v které jsme se ocitly, si uvědomují všichni, kteří v oblasti cestovního ruchu pracují a proto většina z nich na novou situaci reaguje změnou rezervačních podmínek. Nemusíte se proto dnes obávat si lyžařskou dovolenou vybrat a rezervovat, protože o své peníze nejpřijdete!

Například v případě storna z důvodu koronaviru vám vrátíme peníze do 14 dnů.

Co dělat, aby byla vaše lyžařská dovolená bez obav?
1. Objednejte si zájezd pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER - na našem webu označen "BEZ OBAV"
V případě cestovního omezení z důvodu koronaviru (uzavření hranic, nutnost karantény či doporučení necestovat) můžete svůj zájezd zrušit bez stornopoplatku ještě 2 dny před jeho zahájením a my vám vrátíme peníze v plné výši do 14 dnů.

2. Sjednejte si k zájezdu rozšířené pojištění C+ již od 450 Kč
V případě onemocnění (vč. COVID-19) na dovolené vám pokryje léčebné výlohy až do výše 6 milionů Kč. Zároveň jste chráněni pro případ, že byste koronavirem onemocněli již před odjezdem nebo nesplnili podmínky pro vycestování.

Lyžujeme pro radost. Tuto myšlenku máme společnou s našimi exkluzivními partnerskými hotely, s nimiž jsme pro vás letos vyjednali nové podmínky. Nad rámec cestovního pojištění a obvyklých storno podmínek vám pod značkou NEV-DAMA SKI PARTNER - na našem webu označen "BEZ OBAV" nabízíme lyžařskou dovolenou s jistotou, že o vaše zimní prázdniny nepřijdete ani v případě uzavření hranic, nutnosti karantény po příjezdu či při vyhlášení varování státních orgánů před cestou do zahraničí. Peníze za případné storno od nás dostanete zpět na účet do 14 dnů. Jako váš partner na lyže se staráme o to, abyste si zimní dovolenou a těšení na ni užili bez obav.
kontakt facebook aacount google plus account