cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená

Cestovní pojištění
V tabulkových cenách zájezdů není zahrnuto žádné cestovní pojištění. Jeho vyřízení Vám můžeme nabídnout naším prostřednictvím (viz dále; včetně pojištění storna zájezdu).
V případě, že jste naši nabídku pojištění nevyužili, doporučujeme Vám jeho uzavření přímo u některé z pojišťoven. Bezpodmínečně nutné je pojištění léčebných výloh při pobytu v zahraničí, na zvážení je pak pojištění úrazové, odpovědnosti apod. Je nutné mít s sebou i kartičku pojištění ČR, která je při vyšetření v zahraničí vyžadována.

Fakultativní nabídka pojištění:
- Allianz:
- 242 Kč/ dosp. osoba ve věku 15-70 let do 8 dnů včetně (Evropa),
- 121 Kč/ děti do 15 let/ do 8 dnů včetně (Evropa),
- nad 70 let: 484 Kč/ do 8 dnů včetně (Evropa).
Ceny výše uvedeného pojištění jsou na osobu a pobyt na 8 dní (delší nebo kratší pojištění je možné viz typy a ceny pojištění). Výše uvedená cena zahrnuje také pojištění storna zájezdu a to do výše 20 000 Kč na zájezd provozování rekreačních sportů jako je lyžování apod...).
Další tarify s možnostmi pojištění vyššího storna, pojištění na svět/ USA, pojištění pouze storna zájezdu a pojistné limity najdete v níže uložených dokumentech (případně se informujte v naší kanceláři):
- typy a ceny pojištění
- rozsah pojištění/ limity pojistného plnění

- pojistné podmínky

- Česká pojišťovna:

- 32 Kč/ os./ den (pojištění rekreačních sportů- včetně zimních sportů jako je lyžování a snowboarding, Evropa)
- 25 Kč/ osoba/ den (pojištění turista, Evropa)
v případě zájmu o připojištění storna zájezdu se k výše uvedené částce hradí jednorázový poplatek 75 Kč 
- pojištění bez storna: 256 Kč/ osoba/ 8 dní (pojištění rekreačních sportů), pojištění včetně storna: 331 Kč (samostatné storno nelze sjednat).
- pojištění bez storna: 200 Kč/ osoba/ 8 dní (pojištění turista), pojištění včetně storna 275 Kč (samotné storno nelze sjednat)
Kromě toho pojišťovna nabízí také další druhy pojištění a připojištění dalších událostí a to nejen po Evropě, ale také na svět viz druhy a ceny pojištění.
- typy a ceny pojištění
- rozsahy pojištění
- pojistné podmínky

Pro pojištění storna zájezdu v obou případech platí: aby bylo storno platné, tak je potřeba pojištění uzavřít spolu s cestovní smlouvou (+/- jeden pracovní den). Jinak je možné dopojištění kdykoliv před nástupem na zájezd, ale již bez připojištění storna zájezdu.
Dále je nutné aby pojištění na storno měli všichni účastníci v obytné jednotce/ pokoji/ apartmánu.
Další informace Vám na základě Vašich dotazů rádi zodpovíme.

kolektiv CK SKY TOURS, s.r.o.
kontakt facebook aacount google plus account