cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Dům Hermann

Popis:
Dům Hermann je malý rodinný apartmánový dům najdete uprostřed Dachsteinských hor na jižním svahu v obci Vorberg (1.150 m.n.m.). Hosté domu mohou dvakrát týdně využit sauna a infrakabinu zdarma. Dům je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak pro ty co hledají relaxační dovolenou s možností pořádání výletů, ke kteým Vás vybízí i to, že v ceně ubytování je Schladming – Dachstein sommercard. Centrum s nákupními možnostmi cca 3 km, restaurace cca 1 km, lanovka cca 8 km, Ramsau Beach (přírodní malé jezero) s dětským hřištěm cca 2 km, Schladming cca 10 km. K dispozici je v domě celkem 7 ubytovacích jednotek, připojení na internet (WLAN) na recepci, bar, donáška pečiva (za poplatek). Parkovací místa u domu.

Ubytování:
Apartmány jsou vkusně a jednoduše zařízené s kuchyní (lednička, kávovar, toustovač, plotýnky), SAT-Tv, balkon.
Apartmán typ 1 –  dvoupokojový apartmán pro 2 osoby, cca 50 m2, obývací pokoj s jídelnou, ložnice, kuchyně, vana nebo sprcha, WC
Apartmán typ 2 – dvoupokojový apartmán pro 4 osoby, cca 50 m2, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice, kuchyně, vana nebo sprcha, WC.
Apartmán typ 3 – třípokojový apartmán pro 6 osob, cca 80 m2, obývací pokoj, 2x třílůžkový pokoj, kuchyně (navíc trouba a myčka), 2x koupelna se sprchou nebo vanou, WC.

Cena zahrnuje: pronájem apartmánu, spotřeby energii a vody, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid, 2x týdně využití sauny a infrakabiny, Schladming Dachstein Sommercard (13.5.-16.10)
Povinné příplatky: pobytová taxa
Nepovinné příplatky: domácí mazlíček 4€ / den, snídaně 10€ / osoba / den

Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Aparthotel Raunerhof - 0 m AI ne ne ne ne
Berghotel Dachstein - 0 m AI ne ne ne ne
Dům Hermann - 2000 m BS ne ne ne ano
Hotel Berghof Mitterberg - 0 m HB ne ne ne ne
Hotel Post - 0 m AI ne ne ne ne
Landhaus St. Georg - 0 m FB ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account