cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


pokračujte výběrem střediska v levém panelu nebo mrkněte na AKTUÁLNÍ AKČNÍ NABÍDKY:

l__ze__sk___pobyty.jpg
LÁZEŇSKÉ POB
YTY - LAST MINUTE
Vybírejte z široké nabídky LAST MINUTE pobytů v lázních v České Republice, Slovensku či Maďarsku.
- ubytování v penzionech, hotelech
- lázeňské balíčky
- jednodenní autobusové zájedy
- Thajské lázně
- Pivní lázně
- Aquaparky
- Tropical Island
Hotel_Therma.jpg
JAPONSKÉ LÁZNĚ - Hotel Therma****

Hotel Therma je jediným ****wellness hotelem na Slovensku, situovaný ve městě Dunajská Streda cca 36 km od Bratislavy a pouhých 300 m od termálního koupaliště Thermalpark. Luxusní prostředí hotelu, vnitřní a venkovní bazén a atraktivní relaxační služby uspokojí i náročné klienty. Součástí hotelu je wellness centrum Balneo&AsiaSpa nebo-li Japonské lázně. Naleznete zde velký relaxační bazén, 3 klidové sedací bazény, Kneippovu koupel, chrlič na záda, 3 sauny, vířivku, tepidárium, aquabike, rain forest a fitness. V letních měsících je navíc zpřístupněný i venkovní bazén SundancePool. Hostům hotelu Therma je navíc k dispozici široká nabídka procedur - tradiční i speciální (např. thajské) masáže, hydromasáže a zábaly, cardio fitness. Pro děti je připravený dětský koutek a venkovní dětské hřiště. S přáteli se můžete bavit u bowlingu, laserové střelnice, biliáru, stolního fotbalu či elektronických šipek.****************************************************************************************************************

Investice do svého zdraví je investicí do budoucnosti, která se vyplatí. Lázně připravují pro své klienty speciální balíčky, které v sobě spojují různé typy aktivit pro rozdílné věkové skupiny. Mýlil by se kdo by si myslel, že lázně jsou pouze pro nemocné.

Česká republika je mimořádně bohatá na minerální prameny a léčebné lázně. Využívání přírodních léčivých zdrojů, koupelí, lázní, pití vod a lázeňské léčení má dlouhou tradici a české a moravské lázně patří k nejvyspělejším na světě.

Proto si Vám dovolujeme představit širokou nabídku lázeňských pobytů a wellness programů. Tento druh odpočinku uspokojí všechny, neboť načerpání nových sil při využití přírodních léčivých zdrojů lázní je osvědčeným způsobem aktivní relaxace.

Snažíme se nabídnout moderní a kvalitní lázně, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Přijměte proto naši nabídku jako pozvánku k prožití krásných chvil v lázních. U nás si můžete lázně nejen vybrat, ale i pohodlně objednat! ....Buďte srdečně vítáni!

kontakt facebook aacount google plus account