cestovní kancelář SKY TOURS zimní pobyty, letní pobyty, lázeňské pobyty, poznávací zájezdy, dovolená


Residence Beller

Dům s celkem 10ti apartmány stojí v kopci ve vilkové čtvrti Ičiči. Restaurace cca 150 m, obchod, centrum, oblázková pláž, půjčovna loděk cca 300m. Letovisko Lovran cca 2 km.
Dům stojí na pozemku cca 1.000m2, má recepci, internet pointem. Klientům je k dispozici gril s posezením. Apartmány mají balkon nebo terasu, parkovací místo, SAT TV, DVD, připojení k internetu W-LAN zdarma. Apartmány LOV1-LOV5 mají také klimatizaci.

ubytování:
Apartmán LOV500 pro 2 osoby
- 1 pokojový apartmán, 2.patro, cca 35m2, obývací místnost s manželskou postelí, jídelní a kuchyňský kout (vařič, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, toustovač), vstup na balkon, koupelna/WC.
Apartmán LOV501 pro 4 osoby - 2 pokojový apartmán, přízemí, cca 48 m2, obývací místnost s rozkládacím gaučem (1,6x1,9m), jídelní a kuchyňský kout (vařič, mikrovlnka, mrazák, kávovar, varná konvice, toustovač), vstup na terasu, ložnice s manželskou postelí, koupelna/WC.
Apartmán LOV502 pro 4 osoby - 2 pokojový apartmán, přízemí, cca 35m2, obývací místnost s rozkládacím gaučem (1,6x1,9m), jídelní a kuchyňský kout (vařič, mikrovlnka, mini trouba, kávovar, varná konvice, toustovač), vstup na terasu, ložnice s manželskou postelí, koupelna/WC.
Apartmán LOV504 pro 4 osoby - 2 pokojový apartmán, 1.patro, cca 40m2, obývací místnost s rozkládacím gaučem (1,6x1,9m), jídelní a kuchyňský kout (vařič, mikrovlnka, mini trouba, kávovar, varná konvice, toustovač), vstup na balkon, ložnice s manželskou postelí, koupelna/WC.
Apartmán LOV506 pro 5 osob - 3 pokojový apartmán, 2.patro, cca 60m2, obývací místnost s rozkládacím gaučem, jídelní a kuchyňský kout (vařič, mikrovlnka, mrazák, kávovar, varná konvice, toustovač), 2x balkon, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, koupelna/WC.
Apartmán LOV507 pro 4 osoby - 2 pokojový apartmán, 2.patro, cca 50 m2, obývací místnost s rozkládacím gaučem (1,6x1,9m), jídelní a kuchyňský kout (vařič, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, toustovač), vstup na balkon, ložnice s manželskou postelí, koupelna, samostatné WC.

Ceny na přání v CK.
Cena zahrnuje: pronájem apartmánu na 7 nocí, spotřeby energie a vody, povlečení.
Povinné poplatky na místě: pobytová taxa, vratná kauce 125 € / apartmán.
Cena nezahrnuje: ručníky (vlastní)
Příplatky: dětská postýlka 10€/pobyt (na vyžádání), dětská židlička (zdarma na vyžádání). Domácí mazlíčci (25€/pobyt na vyžádání).
Nezávazně objednat


nabídka ubytování cena od od pláže strava relax bus letadlo pes
Residence Beller - 300 m BS ne ne ne ne
kontakt facebook aacount google plus account